Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Ohodnocením textu nám pomůžete zjistit, nakolik jsou tyto myšlenky pro společnost důležité.

 

Bude zakázán jakýkoliv lobbing a vše s ním spojené. Něco takového je pod úrovní člověka současnosti

Co je to lobbing?

Co je to lobbing a k čemu vůbec slouží? Představte si člověka, který dostal důvěru k tomu, aby někoho zastupoval.

Za tímto člověkem přijde jiný člověk, který má zájem na tom, aby tento první člověk mu schválil, nebo pomohl schválit zákony, či pomohl k tomu, aby získal nějakou zakázku, která je k dispozici ve veřejných zakázkách, nebo cokoliv jiného.

Jenom naivní člověk se může domnívat, že tato služba bude, aniž by tu existovala jakákoliv protihodnota.

Tato protihodnota je vlastně doslova a do písmene úplatkem. Jedná se o trestný čin, který nelze tolerovat. Přesto tyto úplatky a toto lobbování se dnes běžně dějí a jsou součástí celé vládní garnitury. 

Je to vlastně reklama přímo vnucena člověkem, který přichází za tímto odpovědným člověkem, tedy ve skutečnosti poslancem, který má moc. Jak je vůbec možné, že něco takového se připustilo. Jak je možné, že tento systém vůbec existuje.

Je to možné proto, protože systém, který tady vládne, není demokracií. Jedná se o oligarchii, která je poplatná lidskému egu a lidským emocím a lidskému způsobu vyžití se v této společnosti.

Toto vyžití se rozumí vyžití se v sobě samém, tedy v tom smyslu, že bude takovýto člověk klidně žít na úkor těch ostatních, na úkor celé společnosti, na úkor všech, ale hlavně, že se bude mít dobře, hmotně dobře.

Lobbing představuje zvrácenost, s tím lze jenom souhlasit. Jak se lobbingu zbavit? Velice jednoduše. Postavit ho zcela mimo zákon. Pokud toto uděláme, celý problém zmizí.

Lidé, kteří dneska rozhodují v naší zemi, ale něco takového nechtějí připustit, a to ani náhodou. Protože z tohoto lobbingu mají neuvěřitelně dobrý příjem.

To, že to je nemravné, oni neregistruji. Oni jsou totiž těmi, kdo na to snad ani nemají patřičné buňky, kdo na to nemá ani patřičné svědomí, kdo na to nemá ani patřičný vnitřní cit.

Vše je to způsobeno tím, že oni samotní jsou těmi, kdo do této vládní garnitury vůbec nepatří. Kdo v této vládní garnituře sice kraluje, ale to proto, že se i k moci dostali nelegální cestou.

Tato nelegální cesta byla způsobena takzvanými volbami, které nejsou volby, ale jedná se pouze o systém, který umožňuje výběr nastrčených kandidátů či nastrčených stran, které dopředu už jsou dávno zkorumpované a které dopředu budou plnit to, co je po nich požadováno.

Volba skutečných zástupců lidu v této zemi neexistuje dnes, tak jako neexistovala ani za komunismu.

Všeobecný volební zákon tady nebyl dotažený do konce v tom smyslu, že lidé si nemohou volit své vlastní zástupce.

V tom je ten obrovský problém.

Proto je tak nutné změnit tento systém, tento volební systém, tak, aby se stal skutečně demokratickým systémem, tak jak to bylo kdysi a jak to má být i dnes.

 

Vaše dotazy, připomínky a návrhy k textu můžete napsat do nového komentáře.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit